Alihan Hotel: FAQ

Alihan Hotel: SSS

Merhaba, Alihan Hotel’e hoş geldiniz! Otelimizde sizlere hizmet vermek için heyecanlıyız ve hazırız. Ancak, bizi ziyaret etmeye başlamadan önce, ihtiyacınız olan tüm yanıtları bulabilmeniz için bu SSS kılavuzunu mutlaka okuyun. 

Bu kılavuzda cevabını bulamadığınız herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için Alihan Hotel’deki web sitemizi ziyaret ettiğinizden emin olun. 

Otelde nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyon yapmak için alihanhotel.com adresindeki web sitemizi ziyaret ettiğinizden ve tam adınızı, e-posta adresinizi, iletişim telefon numaranızı veyahesabınız gibi sizinle iletişim kurmamız için başka herhangi bir yolu girdiğinizden emin olunsosyal medya. 

Sonra, bir onay mesajı sayibekleyin.ng mevcutolup olmadığı şu anda  Son olarak, rezervasyon yaptırmaya çalışırken, gerekli tüm evrakları ve odayı düzgün bir şekilde hazırlayabilmemiz için gerçek varış tarihinizden iki hafta önce olduğundan emin olun. 

Diğer konukları otel odamıza davet edebilir miyiz? 

Evet! Ziyaretiniz sırasında daha heyecanlı günler için odanıza misafir getirmenize izin verilir. Unutulmamalıdır ki, misafirleriniz bir gecede kalacaklarsa, kişi başına ek bir ücret ödemek zorunda kalacaklardır. 

İlave ziyaretçiler için ilave yatak var mı? 

Evet! Alihan Otel olarak, misafirlerinize bir gecelik konaklama için ihtiyaç duymaları halinde ilave yataklar sunacağız. 

Otel misafirleri kaldıkları süre boyunca film ve fotoğraf çekimi yapabilirler mi?

Evet! Ancak, unutmamalısınız ticari olmayan fotoğraf veya video çekimlerini yalnızca tamamen kişisel kullanımınız için yapabileceğinizi. Ancak, aydınlatma ve büyük fonlar gibi profesyonel fotoğrafçılık ekipmanlarının kullanılmasına izin verilir, ancak otelin diğer ziyaretçilerinin mahremiyetine saygı gösterilmelidir.

Alihan Hotel’i profesyonel fotoğrafçılık etkinliklerinizin fonu olarak kullanmak istiyorsanız mutlaka alihanhotel.com’u ziyaret ederek otel yöneticisinden ve pazarlama departmanından izin isteyin. Bu hizmetin ücrete tabi olduğunu ve çekime devam etmeniz için planlanmış bir talep kanıtı gerektiğini unutmamak önemlidir. 

Başkası için rezervasyon yaptırabilir miyim?

Evet, başka biri için oda rezerve edebilirsiniz! 

Rezervasyon gününüzde yanınızda getirmeniz yeterli: 

 • yetki belgesi Üzerinde kişinin imzasının bulunduğu üç nüsha.
 • Kredi kartı kullanacaksanız, kredi kartı yetkilendirme formunu isteyecektir.
 • Kişi otelde kalıyorum bir belirligündeolacağını,onlar size tamamladık rezervasyon formunun aslını olduğundan emin olun.

Ek oda servisi ücreti var mı? 

Hayır. Alihan Hotel’deki rezervasyon ücretinizin bir parçası olarak, konaklamanız sırasında talep edeceğiniz oda servisi ücretlerini zaten dahil ettik. Bu yüzden Alihan Hotel’in sunduğu olanaklardan faydalanırken tüm ihtiyaçlarınızı dilemekten çekinmeyin.

Türkiye’de para birimi nedir?

Türkiye’de para birimi Türk Lirası’dır. Ücretlerinizi ödemek için herhangi bir paranızı değiştirmeniz gerekiyorsa, otel içinde kullanabileceğiniz 5 döviz bozdurma olanağı bulunmaktadır. Ayrıca, burada kaldığınız sırada geçerli döviz kurunu kontrol ettiğinizden emin olun. 

Tesislere evcil hayvanlar getirilebilir mi? 

Evet! Ancak, lütfen sevgili evcil hayvanınızın idrarını ve dışkısını otel katlarından uzak tutmak için çocuk bezi giydiğinden emin olun. Ayrıca, otel tesislerinde dolaşmalarını ve diğer otel konuklarını rahatsız etmelerini engellemek için tasmalı olduklarından emin olun. 

Alihan Hotel’de burada ne tür ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?

Burada kaldığınız süre boyunca çoğu ödeme şekli kabul edilir! Bu,sorunsuz bir ödemetadını mümkün olacaktır planı önce check-in oteldesağlamaktır.

Bu ödeme yöntemleri şunları içerir:

 • Nakit
 • Kredi Kartları
 • Dijital Cüzdan
 • Çekler  

Otelde ne tür yemekler mevcuttur?

Buradaher çeşit yemek sunuyoruz otelde! Geleneksel et yemekleri, tatlılar ve vejeteryan çeşitlerinden sizin gibi konukların farklı ihtiyaç ve zevklerine göre seçebilecekleri pek çok yemek var. 

Ayrıca, bunu yapmamızın nedeni, herkesin sağlığına, diyetine ve dini/kültürel geçmişine uygun, iyi bir yemeğin tadını çıkarmasını sağlamak istiyoruz. Yani siz veharika bir yemek yiyeceğinizden emin olabilirsiniz ailenizseçtiğinizde burada Alihan Hotel’de kalmayı. 

Rezervasyonumu iptal etmem mümkün mü? 

Bununlabirlikte,maalesef biz bunu seçerseniz ihtiyaçları, evet, rezervasyonunuzu iptal edebilir hizmet etmek mümkün olmayacaktır. Ancak, varışınıza üç gün kala yapılan iptallerin %100 ücrete tabi olacağını unutmayın. 

Çocuklarım ücretsiz kalabilir mi? 

Evet, sevgili çocuklarınızın 12 yaş ve altı olması durumunda ücretsiz kalmasına izin verilir. Ancak, sayısı ücretsiz kalacak çocuk, seçeceğiniz otel odası tipine bağlı olacaktır. 

Ne zaman check-in veya check-out yapabilirim?

Seçtiğiniz odayı kontrol etmeye başlamak için saat 10:00’da başlayacaktı. Bu arada, çıkış 17:00’de olacaktı. 

Farklı engellileri barındıracak herhangi bir oda sunuyor musunuz? 

Evet! Otelimizde çeşitliliğin ve katılımın önemine değer veriyoruz, bu nedenle fiziksel yetenekleri ne olursa olsun herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek odalarımız olduğundan emin oluyoruz. Ayrıca,daha fazla yardımcı olmak için engelli misafirlerimize, özel olarak tasarlanmış tüm odalarımızı , kolay erişim için otelin hem zemin hem de birinci katına yerleştirdik. 

Otelde bulunan bir spor salonu var mı?

Evet! Günlük spora ihtiyacı olan bir sağlık tutkunuysanız, Alihan Hotel’de konaklamanız boyunca kullanabileceğiniz son teknoloji bir spor salonu bulunmaktadır.

Ailem için bir etkinlik düzenlemek istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Eğer öyleyse, kiminle konuşmalıyım? 

Evet, Alihan otel izin verecek aileniz için bir etkinlik düzenlemenize! Sadece yapmanız gereken alihanhotel.com web sitesini ziyaret edin ve sadecebudur. doldurun insanlar hazırlamak için hangi yemekler ağırladı gereken kaçve nazik olayın partinin olacağı

Ayrıca, etkinlikunutmamak rezervasyonlarının , oda rezervasyonu oluşturulurken aynı anda yapılması gerektiğini degerekir. 

Otelde kalmıyorsam yine de bir etkinlik odası rezerve edebilir miyim? 

Otelde kalmayacaksanız, evet! Burada bizimle kalmayacak olsanız bile eğlence dolu partinizi Alihan Hotel’de yapabilirsiniz. 

Sadece rezervasyon yapmak için web sitemizi ziyaret ettiğinizden ve aşağıdaki gibi gerekli bilgileriniziemin olun: 

 • Adınız
 • İletişim No
 • Kaç kişinin konaklaması gerekiyor
 • Hangi öğünler hazırlanmalı
 • girdiğinizdenParti ne tür bir etkinlik olacak
 • Etkinlik tarihi

Ayrıca , etkinlik tarihinden 2 hafta önce rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun, böylece etkinlik için gerekli tümdoğru bir şekilde işleyebiliriz evrakları ve satın alınması gereken eşyaları. 

kaplıcanız var mı 

Evet, Alihan Hotel’de kaldığınız süre boyunca gevşemenize ve rahatlamanıza yardımcı olacak bir spa sunuyoruz.

Bu hizmetler şunları içerir:

 • Yarım/Tüm vücut masajı
 • Ventosa
 • Akupunktur
 • Özel/Genel sauna
 • Kiropraktör 

Minibarlarınız mevcut mu? 

Evet! Otelimiz size arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bir bar sunacak ve sadece keyif alacağınız likörlerin bir kısmını sunacaktır. Arkadaşlarınızla büyük bir partiniz varsa, barı da rezerve edebilirsiniz. 

Bunu yapmak için, Alihan Hotel web sitesine gidin ve etkinlik rezervasyon sekmesine aşağıdaki gibi gerekli tüm bilgileri girin:

 • Adınız
 • İletişim bilgileri
 • Katılan kişi sayısı
 • Talep edilen likör ve diğer alkollü içecekler
 • Etkinlik tarihi

Barda iki hafta rezerve ettiğinizden emin olun. vereceğin partiden önce.

Çamaşırhane hizmetiniz var mı?

Giysilerinizin en kısa sürede temizlenmesi gerekiyorsa, Alihan Hotel’de de çamaşırhane hizmetisunuyoruz. Odanızın telefonundan 5’e basmanız yeterli, hemen gelip kıyafetlerinizi yıkamaya geliyoruz. 

Eğer lüks süitte kalan ediyorsanız, bulunmaktadır. hemen kullanım için odanızda mevcut kurutma ve yıkama tesisleri 

Sigara içilen odalar mevcut mu? 

Evet! Sigara ile rahatlayanlariçme alanı bulunmaktadır için 30. katta sigara küllüğü, çakmak ve çeşitli sigara aromaları ile tamamlanan bir sigara.