Alihan Otel: 5 özellikleri size kalmak sırasında

süre boyuncaAlihan Hotel: Konaklamanız boyunca kontrol etmeniz gereken 5 aktivite

Kollarınızı açarak ve sıcacık kalplerimizle sizi Alihan Hotel’e bekliyoruz! Burada, otelimizde kaldığınız süre boyunca arkadaşlarınız ve ailenizle harika anılar yaratabilmeniz için size mükemmel hizmet ve olanaklar sunarak sahip olabileceğiniz en iyi Türk misafirperverliğini sunmak istiyoruz. Misafirlerimiz tarafından en çok beğenilen olanakları ve neden onları ziyaret etmeniz gerektiğini aşağıda sizler için yazdık. 

Odalar

Alihan Hotel’de rezervasyon yaptıracağınız zaman, bunu tercih etmeniz halinde size sadece en iyi oda deneyimini yaşatacağımızı bilin. 

Dinlendirici bir konaklama için odanızda sizin için hazırladıklarımız:

  • Renkli, Orta Doğu esintili bir Bohem odasıverici
  • En yeni video oyun konsolları ve geniş bir oyun koleksiyonu
  • Cluedo, Monopoly gibi heyecan, çok oyunculu masa oyunları, ve Savaş Gemisi.

Minibar

Onlarca insanla ya da küçük bir arkadaş grubuyla sert parti yapmayı sevenler için Minibar, ziyaret etmeniz için harika bir yer! 

Minibarı ziyaret ederken sizin ve arkadaşlarınızın yapabileceği eğlenceli şeylerden bazıları şunlardır: 

  • Çalıştığımız en iyi DJ’lerden bazılarının muhteşem ve heyecan verici müzikleriyle dans edin
  • Langırt gibi çeşitli masa oyunları aracılığıyla arkadaşlarınızla eğlenceli, rekabetçi oyunlar oynayın , hava hokeyi ve bilardo
  • En iyi yıllandırılmış ve karışık Türk alkollü içeceklerinden bir yudum alın.

Arkadaşlarınızla daha kapalı bir parti istiyorsanız, barı rezerve edebileceğinizi de belirtmekte fayda var! Bunun için partinizden 2 hafta önce alihanhotel.com web sitemizi ziyaret etmeyi ve rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 

Yüzme Havuzu

Huzurlu ve serin bir yüzme havuzunda yüzmekten keyif alıyor musunuz? O halde Alihan Hotel’in çatısına mutlaka uğrayın ve sevgili havuzlarımızda rahatlayın! Geniş, 100 x 50 fit boyutundan dolayı 20’den fazla kişiyi ağırlayacak kadar büyüktür. Büyük partiler ve çeşitli etkinlikler için eğlenceli hale getirmek.  

En iyi yüzme deneyimine sahip olmak için, yüzerken gece gökyüzünü tüm ihtişamıyla görebilmeniz için geceleri çatıyı ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu, havuzu ziyaret eden herkes için gerçekten rahatlatıcı bir deneyim olacaktır. 

Ayrıca havuz etkinliğinden 2 hafta önce web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek siz ve arkadaşlarınız için havuzu rezerve edebilirsiniz! 

Spa

Vücudunuzdaki tüm ağrılardan kurtulmak için, dinlenmek için spa’mızı mutlaka ziyaret edin! Sert eklemlerden, kas kramplarına, rahat hareket edememeye kadar, spa’mızı ziyaret ederek yeniden yaşayabileceğiniz birçok fiziksel rahatsızlık var. 

Spadayken yapabileceğiniz şeylerden bazıları şunlardır: 

Çalışanlarımızdaki en iyi masaj terapistlerinden masaj

Farklı rahatsızlıklarınıza yardımcı olacak çeşitli saunalar:

  • Geleneksel Fin Saunası – Kardiyovasküler hastalıklara karşı koruma
  • Kuru Sauna – Stresten birçok bedensel toksinin atılması , yanlış yemek vb.  
  • Buhar banyosu – Bu tür buhar banyosu vücudunuzu temizler.